«

»

Bře 29

Jarní kytičky a Velikonoce za dveřmi .

Dobrý den milé děti a rodiče,  posílám Vám pro dětičky pracovní listy s jarními kytičkami. Doufám ,že to bude pěkně vidět a půjde to přečíst .  Na prvním obrázku jsou 3 jarní léčivé kytičky. Můžete si o nich přečíst , pak společně na druhém obrázku dokreslit kopřivě listy a vedle pampelišce .Třetí obrázek je vyrábění z papíru – pampeliška. Čtvrtý obrázek je veselá omalovánka velikonočního zajíčka s vajíčkem. Na posledním obrázku jsou namalované věci živé i neživé, které můžeme vidět na procházce. Děti mají za úkol si na procházce až půjdete ,když už nám konečně začíná krásné počasí, všímat věcí kolem sebe a pak doma spojit čarou ,co všechno na procházce viděly.  Doufám ,že už se brzy uvidíme ve školce .

Tady se něco dozvíš o léčivých kytičkách.
Kopřivě dokresli spousta žahavých chloupků a Pampelišce dokresli lístek nebo dva .
Poskládejte si z papíru krásnou jarní kytičku .
Hledej podle obrázků na procházce 🙂

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/2021/03/jarni-kyticky-a-velikonoce-za-dvermi/