Vítejte na stránkách Mateřské školy

Pastelka,

Ústí nad Orlicí, Knapovec 8

Mateřská škola sídlí v přízemí budovy. Je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti z Knapovce, Dolního a Horního Houžovce a z Ústí nad Orlicí, ul. Sluneční stráň.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími. V zimě je zde i možnost sáńkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka, i vodní říši.

Součástí školy je i školní jídelna, ve které se vaří chutná a zdravá strava z čerstvých potravin.

Nové fotografie naleznete – kolonka Fotogalerie – 2020/2021/2022. 🙂

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Koloběžkové závody

v pátek 20. května v dopol. hodinách budeme závodit na koloběžkách nebo odrážedlech / menší děti / děti si mohou přinést koloběžky nebo odrážedla z domova nezapomeňte na helmy, chrániče apod.

Záchranáři ve školce

ve čtvrtek 19. května v dopol. hodinách ukázka zachran. auta- sanita přednáška o práci zachranářů bezpečnost dětí- úrazy, nemoci apod.