Vítejte na stránkách mateřské školy Knapovec

Mateřská škola je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti  z Knapovce a z  přilehlých vesnic – Dolní a Horní Houžovec a z města Ústí nad Orlicí.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími.

V zimě je zde i možnost sáňkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka i vodní říši.

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Výstava v muzeu

Ve čtvrtek 27. února  pojede  p. ředitelka s většími dětmi do Ústí nad Orlicí autobusem na výstavu / mladší děti zůstavají ve školce se sl. učitelkou / odcházíme od školky v 6.55 hodin nebo se sejdeme na zastávce “ H. Houžovec- rozcestí “ v 7.10 hodin. autobus odjíždí v 7.15 hodin vybíráme 10,- Kč. na …

Karneval