Vítejte na stránkách Mateřské školy

Pastelka,

Ústí nad Orlicí, Knapovec 8

Mateřská škola sídlí v přízemí budovy. Je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti z Knapovce, Dolního a Horního Houžovce a z Ústí nad Orlicí, ul. Sluneční stráň.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími. V zimě je zde i možnost sáńkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka, i vodní říši.

Součástí školy je i školní jídelna, ve které se vaří chutná a zdravá strava z čerstvých potravin.

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Divadélko U dvou sluncí

v pátek 24. září od 8.30 hodin pohádka: Jak šel Bohouš do lesa příchod do školky do 8 hodin / bude svačinka / vybíráme 50,- Kč.

Projektový den- malování na taštičky

ve čtvrtek 23. září od 8.30 hodin zdobení taštiček barvami, fixy KK- kreativita a fantazijní svět dětí příchod do školky do 8 hodin / budeme svačit / hrazeno z dotace EU