Vítejte na stránkách Mateřské školy

Pastelka,

Ústí nad Orlicí, Knapovec 8

Mateřská škola sídlí v přízemí budovy. Je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti z Knapovce, Dolního a Horního Houžovce a z Ústí nad Orlicí, ul. Sluneční stráň.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími. V zimě je zde i možnost sáńkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka, i vodní říši.

Součástí školy je i školní jídelna, ve které se vaří chutná a zdravá strava z čerstvých potravin.

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Den otevřených dveří

Ve dnech 21.4. a 22.4. bude na naší školce probíhat den otevřených dveří, a to od 8:00 do 13:00. K osobní prohlídce bude možné si prohlédnout zahradu Mš. Prostory Mš jsou kvůli Covid-19 uzavřeny, a tak přikládáme fotky šatny, třídy, jídelny a toalet s umyvadly.

Testování

bude probíhat 2x týdně od 6.15 do 8.15 hodin / Po- St nebo Čt/ u testování budou dětem pomáhat zákonní zástupci / výtěr z nosu / přijďte do školky včas, počítejte se zdržením 15ti minut testování se neprovádí dětem, které prodělaly onemocnění Covid 19 a neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s …