Vítejte na stránkách Mateřské školy

Pastelka,

Ústí nad Orlicí, Knapovec 8

Mateřská škola sídlí v přízemí budovy. Je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti z Knapovce, Dolního a Horního Houžovce a z Ústí nad Orlicí, ul. Sluneční stráň.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími. V zimě je zde i možnost sáńkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka, i vodní říši.

Součástí školy je i školní jídelna, ve které se vaří chutná a zdravá strava z čerstvých potravin.

Nové fotografie naleznete – kolonka Fotogalerie – 2020/2021/2022. 🙂

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Fotografování

v pátek 9. prosince od 8 hodin společné focení dětí- Zimní okno / obrázky ve školce / možnost sourozeneckých sérií dětem dejte vhodné oblečení nebo obuv do tašky, budeme je převlékat po svačince / 7,30-8,00 /