Úvod

Vítejte na stránkách Mateřské školy

Pastelka,

Ústí nad Orlicí, Knapovec 8

Mateřská škola sídlí v přízemí budovy. Je jednotřídní, vesnická, rodinného typu s kapacitou 25 dětí. Sdružuje děti z Knapovce, Dolního a Horního Houžovce a z Ústí nad Orlicí, ul. Sluneční stráň.

K budově náleží rozlehlá zahrada, kterou využíváme celoročně. Umožňuje dětem pohybové vyžití s průlezkami, pískovištěm, pergolou, domečkem, kreslící tabulí a různými zákoutími. V zimě je zde i možnost sáńkování a bobování.

Okolí školy nás zve ke krásným procházkám, můžeme pozorovat zvířata, květiny, louky, stromy a v údolí, kolem potoka, i vodní říši.

Součástí školy je i školní jídelna, ve které se vaří chutná a zdravá strava z čerstvých potravin.

Permanent link to this article: http://www.ms-knapovec.cz/uvod/

Předškoláci

Distanční výuka- p. uč. Veronika Mazalová DiS. povinné předškol. vzdělávání pro tyto děti bude p. učitelka posílat materiály rodičům – emailem, SMS, přes aplikaci WatsApp nebo konkrétními odkazy

Více

Uzavření školek

Od 1.3. do 21.3.2021 dle nařízení vlády se uzavírají školky, z důvodu rychlého šíření onemocnění Covid 19 rodiče budeme o důležitých věcech informovat na stránkách nebo psát SMS nebo přes aplikaci WhatsApp / mobil / žádost o ošetřovné je na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Více